O spółce
Budimex Kolejnictwo S.A

Czym się zajmujemy?

Budimex Kolejnictwo S.A. jest częścią grupy Budimex S.A. , największej firmy budowlanej w Polsce zatrudniającej prawie  8 000 osób.

 

Specjalizujemy się w wykonywaniu kolejowych usług sprzętowych, spawalniczych oraz geodezyjnych. Poprzez użytkowanie nowych, wysokowydajnych maszyn torowych oraz dwu-drogowych pojazdów służących do wykonywania zgrzewania i spawania, stajemy się liderem w branży usług sprzętowych dla budownictwa kolejowego. Ponadto, Budimex Kolejnictwo S.A. jest  certyfikowanym przewoźnikiem kolejowym, dzięki czemu również świadczymy usługi transportowe.

 

Nasz sukces osiągamy dzięki wykwalifikowanej kadrze, innowacyjnej technologii oraz  najnowszym maszynom. Ta kombinacja sprawia, że terminowo wykonujemy powierzone nam prace, realizujemy zadania na kontraktach na terenie całego kraju, współpracujemy zarówno z największymi generalnymi wykonawcami w Polsce, zarządcami infrastruktury jak i mniejszymi spółkami realizującymi projekty z zakresu budownictwa kolejowego.

 

Dbamy o to by wszystkie nasze działania wykonywać na rzecz społeczeństwa z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz zasad etyki. Przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju gospodarki. Dbałość o satysfakcję klientów, komfort użytkowników usług i sprzętu stawiamy na pierwszym miejscu, dzięki czemu już od początku naszej kariery jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelny wykonawca.

Zarząd

Tomasz Adam Szydło – prezes Zarządu 

Łukasz Rafał Kozioł – członek Zarządu 

Rada Nadzorcza

Artur Popko – Przewodniczący

Jacek Daniewski 

Marcin Węgłowski